O Ekipie

Stronę tworzą ludzie, przynajmniej pod pewnymi względami – dobrzy i wspaniali. Sekcja stoneru jako grupa na Facebooku zawsze była historią o muzycznych zajawkach oraz znajdowaniu ludzi, z którymi można się nimi dzielić. Nie inaczej jest z sekcjastroneru.pl. Pragniemy przedstawić
osoby, które postanowiły wykorzystać swoje umiejętności oraz poświęcić czas, by dać coś od siebie.
Dzięki :*

PS Jeśli też chcesz coś od siebie dorzucić, formularz kontaktowy znajdziesz w zakładce Kontakt. Może chodzić właściwie o cokolwiek, wszystko zależy od Twoich pomysłów i możliwości. Sugestie na temat strony również będą pomocne. Śmiało!

PS 2 Jebać stoner.

Ekipa techniczna

Bartosz Kostrowiecki

Twórca strony

Człowiek, który umie dużo na komputerze.
Sprawił, że pijacko-narkomańskie majaki o stronie www stały się ciałem.
Największy mózg w ekipie, pomimo grania na basie xDDDD
Sprawdźcie jego kapelę Gravity Eater.

Tomasz Łuniewski

Kodowanie strony

Z zawodu kucharz. Znudziło mi się, to nauczyłem się programować.
Jak mi się to znudzi, to nauczę się czegoś innego.
W wolnych chwilach gram w komputer i gotuję.
Mój ulubiony drink to piwko z kolegami.
Lubię się wymądrzać, bo zawsze mam rację.
No chyba że nie mam racji.
Ale tak to zawsze mam.

Charlie Winter

IT guy

Gitarzysta, wokalista i założyciel zespołu Blind God.
Pasjonat szeroko pojętej muzyki ciężkiej, koneser potężnych riffów.
Fanatyczny fan zespołu High on Fire.
Miłośnik klasycznej motoryzacji, prozy H.P. Lovecrafta, gotowania i gier komputerowych.

Alicja Gołębiewska

Graficzka

Z wykształcenia technik grafik, archeolog. Zawodowo pracuje jako grafik przy tworzeniu gier mobilnych. Wolne chwile poświęca na tworzenie ilustracji i obrazów. Inspiracje do swoich prac czerpie z wierzeń ludowych, mitologii oraz szamanizmu syberyjskiego.

Pato Patrycja

Graficzka

Maniaczka kotów, jedzenia i koncertów. Miłośniczka podróży, małych i dużych. Z zawodu grafik. Fanka szeroko pojętych sztuk wizualnych. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki z naciskiem na dobrą gitarkę i ukochany trip-hop. Wokal w zespole The Name. Wierzy w miłość, pokój i potęgę natury. W pracy twórczej inspiruje ją sztuka lat 60. i rozważania o wszechświecie.

Redakcja

Hubert Cebula

Redaktor naczelny

Perkusja i wokal w The Howling Eye i współzałożyciel Sekcji stoneru. Znajduję ogromną przyjemność w prostych rzeczach jak dobre jedzenie, poranne słońce, miękki kocyk, czy stonerowe riffki.

Stoner to wolność, stoner to jazz.

Kacper Hawryluk

Redaktor

Muzycznie siedzę od elektroniki po eksperymentalny metal.Pogryw na gitarze i bawię się w elektroniczne dźwięki.

Możecie mnie spotkać na festiwalach i koncertach w całej Polsce jak i poza nią. Zawsze chętny na perełkę i blanciora.

Kamil Parzychowski

Redaktor

Robię zdjęcia, piszę i słucham muzyki. Ot tak, nałogowo. Poszukując riffów i sonicznego zbawienia jeżdżę też po festiwalach i koncertach wszelakiej maści, oddając im się w całości i je relacjonując. Fotograficznie, pisemnie, jakkolwiek! Tym się właśnie zajmuję przy swoim projekcie The Buried Herald jak i z ekipą z More Fuzz z którą zacząłem działać od 2018 roku. Zawsze w pełnej symbiozie z rokendrolem.

Łukasz Jamiołkowski

Redaktor

Nałogowy słuchacz wszystkiego – od stoner rocka, psychodelę i metal, poprzez eletronikę wolną i szybką, kończąc na śpiewie ptaków i szemrze wiatru.

Do tego skromny gitarzysta, niespełniony elektrotechnik i zbyt miły człowiek. Uwielbiam gadać o muzyce, więc to robię.


Krzysztof Exis

Redaktor

Zwykły chłopak z Pomorza, który od problemów na studiach uciekał często w stoner, potem coraz częściej stoner, a potem został już sam stoner. A potem coraz częściej pagan pagan folk… Muza musi wciągać. Albo bujać. Albo mieć klimat. Albo mieć fajowski wokal. Albo (najlepiej) wszystko naraz.

Kaj Szuwar

Redaktor / edytor

Kaj Szuwar – Death Metal go zmęczył, to poszedł w psychodelię i to była dobra decyzja. Bardzo kocha radio i podcasty, więc robił kiedyś “Psychodelikatesy”. Lubi stand-up, rozkminy o sensie zjawisk, prowokować i wyprowadzać z równowagi. Pamięta, że siłownia > używki. Wciąż uczy się stawiać przecinki we właściwych miejscach.

Wywiady toleruje tylko w gadane, więc na sekcji pisze recenzje muzyki, której jeszcze nie słyszałeś, a powinieneś.

Bartłomiej Kowal ‘Jimi’

Redaktor

Student psychologii. Humanista. Fan podróży, historii, kina i przede wszystkim muzyki. Szarpidrut od indie i upalonego bluesa. Lubię rum, kuchnię śródziemnomorską, psychodelię i Bałkany. W wolnych chwilach kłócę się w internecie oraz piszę o piosenkach dobrych i słabych.

Kacper Otapowicz

Edytor

Doomer, introwertyk, outsider

Poza pisaniem, od czasu do czasu lubię posłuchac jak ktoś wrzeszczy podczas grania na akustyku. Folk/anti punk all the way.

Inicjator

Papryk Mitzig

Inicjator przedsięwzięcia. Udało mu się zmotywować ekipę do działania, choć prawdopodobnie jest najleniwszym jej członkiem.

Lubi piwko, gitarkę, sążne riffy i czilowanie, czyli to, co większość z Nas.